ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
 
Εκτός έδρας ξεκίνημα για Ηρακλή
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική – 15/10/2017
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
 
 
2η Αγωνιστική – 22/10/2017
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 
 
3η Αγωνιστική – 29/10/2017
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
 
4η Αγωνιστική – 5/11/2017
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
 
5η Αγωνιστική – 12/11/2017
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
6η Αγωνιστική – 19/11/2017
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
 
 
7η Αγωνιστική – 26/11/2017
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
 
8η Αγωνιστική – 3/12/2017
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
9η Αγωνιστική – 10/12/2017
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
 
 
10η Αγωνιστική – 17/12/2017
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
 
11η Αγωνιστική – 7/1/2018
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 
 
12η Αγωνιστική – 14/1/2018
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
 
 
13η Αγωνιστική – 21/1/2018
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
 
 
14η Αγωνιστική – 28/1/2018
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
 
 
15η Αγωνιστική – 4/2/2018
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
 
 
16η Αγωνιστική – 11/2/2018
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
 
17η Αγωνιστική – 25/2/2018
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
18η Αγωνιστική – 4/3/2018
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
 
 
19η Αγωνιστική – 11/3/2018
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
 
20η Αγωνιστική – 18/3/2018
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
21η Αγωνιστική – 1/4/2018
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
 
22η Αγωνιστική – 22/4/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
Ε.Ο.Κ.
Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών 2017-2018
 
 
Α’ Φάση – 1ος Όμιλος
———————————
1η Αγωνιστική – Κυριακή 17/09/2017
 
01. ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
02. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
03. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
04. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
05. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
06. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
 
2η Αγωνιστική – Κυριακή 24/09/2017
13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α2
 
3η Αγωνιστική – Κυριακή 01/10/2017
17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α5
18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α6
 
 
Α’ Φάση – 2ος Όμιλος
———————————
1η Αγωνιστική – Κυριακή 17/09/2017
 
07.ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
08.ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
09.ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
11.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
12.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
 
2η Αγωνιστική – Κυριακή 24/09/2017
15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α11
16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
 
3η Αγωνιστική – Κυριακή 01/10/2017
19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α16
20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α7
 
Β’Φάση / Σάββατο 07 ή Κυριακή 08/10/2017
21.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19 – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
22.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
23.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
24.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 – ΑΣ ΠΑΟΚ
25.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
26.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
27.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
28.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Σάββατο 22/12/2017
29. – 
30. – 
31. – 
32. –
 
Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Παρασκευή 23/03/2018
33. – 
34. –
 
Μικρός Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018
35. Ηττημένος Α31 – Ηττημένος Α31
 
Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018
36. Νικητής Α31 – Νικητής Α32